ZAHÁJENO LICENČNÍ ŘÍZENÍ PRO VSTUP DO FORTUNA NÁRODNÍ LIGY Z MSFL, resp. ČFL

Dnešním dnem 31.01.2018 je zahájeno Licenční řízení k získání licence nezbytné pro účast ve Fortuna národní lize v soutěžním ročníku 2018/2019, organizované Ligovou fotbalovou asociací,  se zájemci z řad klubů neprofesionálních soutěží organizovaných FAČR.

Žadatelem může být kterýkoliv aktivní účastník České fotbalové ligy nebo Moravskoslezské fotbalové ligy.

Termín pro předložení podkladů, na základě kterých bude posouzeno splnění nezbytných podmínek pro udělení licence, je 10.05.2018 do 14:00hod., k rukám Licenčního manažera FAČR, na adresu Diskařská 2431/4, Praha 6 – Strahov.

Seznam kritérií, Harmonogram licenčního řízení, platné formuláře jsou volně přístupné na těchto webových stránkách, sekce Dokumenty, oddíl Podklady k žádosti pro kluby ČFL, resp. MSFL.