UKONČENÍ PŘÍJMU ŽÁDOSTÍ O UDĚLENÍ STATUTU MLÁDEŽE

Oznamujeme, že dne 20.10.2020 byl ukončen příjem žádostí o udělení statutu Klubová akademie, Sportovní centrum mládeže, Sportovní středisko mládeže, Krajské středisko mládeže, případně Okresní středisko mládeže.

Děkujeme všem kteří svou žádost podali a také všem kdo zvažovali její podání, ale nakonec se rozhodli řízení nepodstoupit. Aktuálně se tým Klubových licencí zabývá vyhodnocením všech podaných žádostí, kterých je více než 100, a tento proces plánuje ukončit do poloviny listopadu.

Následovat budou konzultace se zástupci Sportovního úseku FAČR a Krajských fotbalových svazů, s možností účasti zástupců Okresních fotbalových svazů.

Nejpozději v lednu nového roku bude předloženo Výkonnému výboru FAČR zhodnocení podaných žádostí, který následně jako rozhodovací orgán přijme závěrečné stanovisko.

O výsledku řízení ne/udělení statutu budou všichni žadatelé vyrozuměni v elektronickém systému SAFE, jehož prostřednictvím o přidělení požádali.