ZNOJMO JE PRVOLIGOVÉ

Dnešní řádné zasedání Licenčního tribunálu FAČR mělo na programu projednání odvolání klubů Fotbalové národní ligy proti neudělení Licence pro soutěžní ročník 2013-2014.

„Seznámil jsem členy Licenčního tribunálu FAČR s dosavadním průběhem licenčního řízení klubů, které se proti neudělení licence odvolaly.“ říká Stanislav Rýznar, licenční manažer FAČR.

Licenční tribunál po vyhodnocení informací poskytnutých podkladů rozhodl následovně:

1.SC ZNOJMO fotbalový klub – udělena licence, SILVER

Fotbalový klub Pardubice – udělena licence, BRONZE

Fotbalový klub Bohemians Praha – udělena licence, BRONZE

FK BANÍK Most 1909 – udělena licence, BRONZE

FK Čáslav – řízení zastaveno z důvodu sestupu klubu do ČFL, která není licencovanou soutěží

Výše uvedené rozhodnutí opravňuje 1.SC ZNOJMO k účasti v Gambrinus lize, v příštím soutěžním ročníku. Zbylé kluby, s výjimkou sestupující Čáslavi, jsou oprávněni ke startu ve Fotbalové národní lize.