LICENČNÍ ŘÍZENÍ PRO KLUBY SYNOT LIGY A FOTBALOVÉ NÁRODNÍ LIGY

Fotbalová asociace České republiky (dále jen FAČR) a Licenční manažer FAČR (dále jen Manažer) zahajují Licenční řízení pro soutěžní ročník 2016/2017 s kluby Synot ligy a Fotbalové národní ligy.

Žadatelé o udělení licence, pro nový soutěžní ročník, mají právo požádat o jednu ze tří úrovní licence (GOLD, SILVER, BRONZE), která je nezbytným předpokladem pro účast v některé z výše uvedených profesionálních soutěží pořádaných Fotbalovou asociací České republiky.

Kompletní podklady budou předány pouze ELEKTRONICKY, a to prostřednictvím systému SAFE, určeném pro komunikaci mezi licenční administrativou a kluby profesionálních soutěží.

Všechny potřebné podklady, včetně Harmonogramu licenčního řízení, naleznou zájemci v sekci Dokumenty.